Ürün Kodu: 2232272
Standart
EN 388
Standart
EN 420
Detaylı bilgi için 0 (216) 266 02 61'den bize ulaşabilirsiniz

Paket Miktarıu : 10 Çift - Koli Miktarı : 100 Çift
Siyah poliamid örme eldiven. Avuç içi ve parmaklarda siyah köpük nitril kaplama. Arkanıza yaslanın. Elastik örgü bilek. Gösterge 13. Uzunluk: 24,5 cm.

CE CATEGORY: II Aracılık riski Standartlara uygun: EN 420-2003 Temel Standartlar EN 388-2003 Mekanik tehlikeler ÖZELLİKLERİ: Siyah poliamit örme eldiven. Avuç içi ve parmaklarda siyah köpük nitril kaplama. Arkanıza yaslanın. Elastik örgü bilek.4121

Benefit
COMFORT ergonomik kesintisiz örgü yapısı, daha fazla mukavemet ve dayanıklılık, üstün konfor ve havalandırma için elin doğal şekline daha iyi uyum sağlar. Filament iplik en hassas uygulamalar için linti azaltır ve uzun süreli kullanım için kolayca yıkanır. Sıkı örme, eldivene mükemmel destek verir, kirin nüfuzunu sınırlar ve iyi bir dokunuş sunar. Köpüklü kaplama ve havalandırmalı sırt eldivenin nefes almasını optimize eder. Nitril köpük tutuşu geliştirir. Örme ve elastik bilek eldiveye iyi destek verir. DİRENÇ Avuç içi ve parmak uçlarındaki nitril kaplama, üstün aşınma direnci ve yağlara karşı geçirimsizlik sağlar. Hijyen Siyah renk, kirli bir atmosferde çalışmak için uygundur.

Uzmanına Danışın

Bu ürün ile ilgili kafanıza takılan soruları uzmanımıza iletebilirsiniz.
Destek ekibimiz en kısa sürede size yardımcı olacaktır.
soru cevap